Моршин 2022 на VIRTUAL.ua
Карта Моршин. Заклади, місця та організації у Моршин.

Моршин – відоме місто-курорт на Львівщині (Стрийський район). З усіх сторін оточене прикарпатськими лісами, це містечко славиться своїми цілющими джерелами і відмінними умовами для оздоровлення і зеленого відпочинку. Містечко невеличке (до 10 000 осіб), спокійне і дуже затишне. Статус міста йому було присвоєно кілька років тому.

Розвиток рекреації у цьому краї розпочався з кінця XIX-го століття, коли через Моршин була прокладена колія залізничного сполучення. Зусиллями тогочасних медиків і дослідників, Моршин швидко перетворився у справжній бальнеологічний курорт, а такі курорти в той час набули великої популярності по всій Європі.

В сучасному Моршині знаходиться багато санаторіїв, в які щороку приїздять десятки тисяч відпочиваючих і тих, хто піклується про своє здоров’я. Варто відзначити, що в Моршині є кілька санаторіїв, які спеціалізуються саме на сімейному оздоровленні і відпочинку. Також тут добре розвинений приватний сектор: туристи і відпочиваючі можуть скористатись послугами приватних пансіонатів або винайняти квартири подобової оренди. Є тут кілька ресторанів. Сформований за десятки років кваліфікований персонал здравниць допомагає людям як укріпити своє здоров’я, так і усунути вже наявні проблеми.